Юрій Терентьєв
Українська правда

Антимонопольний комітет України реформуватимуть експерти зі США

  В рамках співробітництва в Україну будуть направлені три експерти з США

  Антимонопольний комітет України підписав меморандум з Федеральною торговою комісією США, який передбачає участь міжнародних експертів у розвитку антимонопольної практики в Україні. Про це на II Антитрастовому форумі повідомив голова АМКУ Юрій Терентьєв, передає УНІАН.

  За його словами, ця програма передбачає постійну професійну підтримку роботи Антимонопольного комітету з боку комісії.

  Заступник директора Бюро з міжнародної торгівлі Федеральної торгової комісії США Рассел Дамтофт зазначив, що в рамках співробітництва в Україну будуть направлені три експерти: два фахівці з Федеральної торгової комісії США і один з антимонопольного відомства Канади.

  За словами Терентьєва, іноземні фахівці не будуть брати безпосередньої участі у розслідуваннях комітету, але запропонують методики і техніки проведення розслідувань, а також економічного аналізу, напрацьовані в практичній діяльності іноземних антимонопольних відомств.

  "Нам не потрібно, щоб хтось приїхав і робив за нас нашу роботу. Нам потрібно, щоб якомога більшу кількість співробітників АМКУ навчили правильно працювати", - пояснив Терентьєв.

  Наголошується, що співпраця розрахована на 2 роки. Перша група з трьох фахівців буде працювати протягом 6 місяців, після чого відбудеться їх ротація і приїдуть нові експерти.

  Нагадаємо, раніше комісар Європейського Союзу Дімітріс Аврамопулос наголосив, що Україна повинна залишатися відданою реалізації процесу реформ

  Попередній матеріал
  ТОП-5 найпопулярніших відео: найбільший "живий" тризуб, бої в Авдіївці та український електромобіль
  Наступний матеріал
  Окупаційна влада в Криму запровадила "податок на дощ"

  Шабунін: Для судової реформи 5 років – занадто довго

  "Історичний шанс" – Саакашвілі прокоментував сьогоднішні судові реформи

  Нова редакція законопроекту щодо суддів не гарантує повної судової реформи – експерт

  Порошенко закликав Раду підтримати зміни до Конституції щодо судової реформи