ЄС про реформи в Україні: Київ доклав неймовірних зусиль, які принесли плоди

  Україні ще потрібна велика робота в боротьбі проти корупції, повна відданість реформам прокуратури і судової системи, вважає єврокомісар

  Комісар Європейського Союзу Дімітріс Аврамопулос наголошує, що Україна повинна залишатися відданою реалізації процесу реформ. Про це йдеться в заяві Аврамопулоса за підсумками його візиту до України, повідомляє УНІАН з посиланням на Представництво Євросоюзу в Україні.

  Комісар ЄС з питань міграції та внутрішніх справ відзначив, що був дуже радий особисто привітати Президента України Петра Порошенка, українську владу і народ з усіма реформами, які вони провели в рамках діалогу з візової лібералізації та загалом у рамках відносин з Євросоюзом.

  "Україна доклала неймовірних зусиль і вони принесли плоди", – заявив Аврамопулос.

  "Питання боротьби з корупцією вирішується у пріоритетному порядку; такий підхід слід продовжувати і надалі. Наша пропозиція запропонувати можливість безвізових подорожей до ЄС для України є визнанням успішних реформ країни", – додав він.

  Тому у цьому зв'язку Аврамопулос наголосив, що важливо, аби Україна залишалася відданою ідеї продовження процесу реформ.

  "Україні потрібна велика робота в боротьбі проти корупції, повна відданість реформам прокуратури і судової системи. Євросоюз, своєю чергою, залишатиметься відданим ідеї продовжувати підтримувати Україну протягом усього цього процесу", – заявив комісар.

  Крім того він додав, що запровадження безвізового режиму між Україною та Євросоюзом не передбачатиме права на отримання роботи в країнах-членах ЄС.

  "Наразі наша пропозиція щодо безвізових подорожей для України перебуває у руках Ради ЄС і Європейського парламенту, і я щиро сподіваюся на те, що вони схвалять її якнайшвидше", – наголосив Аврамопулос.

  "Звичайно, звільнення від отримання візи не передбачає права на роботу у ЄС, а належне дотримання безвізових правил буде важливо", – додав він.

  Нагадаємо, перший міжнародний форум щодо повернення виведених із країн активів буде зосереджений на допомозі Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу і відбудеться у США наступного року. 

  Попередній матеріал
  Нацбанк хоче скасувати пенсійний збір для населення при купівлі валюти
  Наступний матеріал
  Джамала про затримання кримських татар: Сьогодні моя пісня ще більш актуальна

  В Україні ще не відбувся переламний момент в питанні реформ – Atlantic Council

  Нам важливо показати Заходу, що Україна реформується – Гарань

  Європарламент відклав розгляд питання про безвізовий режим для України – DW