112.ua

Кемерон анонсував глобальний форум щодо повернення активів, який допоможе Україні

  За словами прем'єр-міністра Великої Британії Девіда Кемерона, міжнародна ініціатива щодо повернення активів допоможе Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу

  Перший міжнародний форум щодо повернення виведених із країн активів буде зосереджений на допомозі Україні, Нігерії, Шрі-Ланці та Тунісу і відбудеться у США наступного року. Про це у четвер, 12 травня, заявив прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон після закінчення міжнародного саміту щодо боротьби з корупцією в Лондоні, повідомляє Deutsche Welle.

  За словами британського прем'єра, глобальний форум із повернення активів відбудеться за підтримки Організації Об'єднаних Націй та Світового банку в США наступного року.

  "Форум сприятиме зміцненню співпраці між країнами, із яких були викрадені активи, та країнами, де ці активи були сховані", – заявив Кемерон.

  На думку британського прем'єра, форум також сприятиме забезпеченню правопорядку та роботі з повернення незаконно отриманих коштів.

  Угода щодо повернення активів була однією з-понад десятка ініціатив щодо боротьби з корупцією, оголошених на саміті в Лондоні. Водночас Росія, Китай, Бразилія, Індонезія та ще низка країн не підписалися під більшістю угод.

  До загальної декларації антикорупційного саміту приєдналася Україна, повідомили в Державній фіскальній службі.

  Як повідомляв 5.ua, в Україні створять ще один антикорупційний орган. Кожна людина, у якої є дані про корупцію серед чиновників, зможе подати інформацію в агентство.

  Попередній матеріал
  У Держприкордонслужбі повідомили про антикорупційну операцію
  Наступний матеріал
  У Міноборони Польщі заявили про вторгнення російських безпілотників

  Кемерон виправдався перед британським парламентом за офшорний траст свого батька

  У Великодньому зверненні Кемерон наголосив на необхідності дати спільну відсіч тероризму

  Кемерон назвав агресію РФ проти України однією з причин, щоб залишатися Британії у Євросоюзі