5 канал

Кемерон виправдався перед британським парламентом за офшорний траст свого батька

Це перший був виступ прем’єра після панамського скандалу, в якому фігурує і його прізвище

Інвестування коштів у офшорний траст батька не є порушенням закону. У цьому прем'єр-міністр Великої Британії Девід Кемерон переконував у понеділок, 11 квітня, парламентаріїв.

Це перший був виступ прем'єра після панамського скандалу, в якому фігурує і його прізвище. Напередодні Кемерон оприлюднив усі свої податкові декларації. Під час виступу в парламенті він заявив, що від сплати податків не ухилявся, а акціями закордонних компаній володіють чимало британських підданих та навіть великі компанії.

"Інвестиційний фонд мого батька був створений за кордоном насамперед тому, що він планував проводити операції в доларах. Тож заснувати його в одному з головних центрів доларової торгівлі було логічно. Не один мільйон людей у Великій Британії володіють акціями схожих фондів. Це цілком стандартна практика, яка не пов'язана з ухилянням від сплати податків", - заявив Кемерон.

Нагадаємо, після того, як стало відомо про офшорний траст батька британського прем'єра, біля його резиденції у Лондоні пройшли масові протести з вимогою піти у відставку.

Як повідомляв 5.ua, 3 квітня 2016 року Центр із дослідження корупції і організованої злочинності, Міжнародний консорціум журналістських розслідувань і сайти світових ЗМІ опублікували матеріали, присвячені корупції у вищих ешелонах влади в низці країн. Розслідування базується на документах компанії Mossack Fonseca.

Попередній матеріал
У потенційній коаліції є більше, ніж 226 голосів - нардеп від БПП
Наступний матеріал
Гройсман відмовився ставати прем’єром - Найєм
Теги:
Loading...

"Геть, Кемерон!" - у Лондоні вимагають відставки британського прем'єр-міністра

Скандал із "панамськими документами": на Мальті вимагають відставки прем'єра

У Сальвадорі обшукали офіси панамської компанії Mossack Fonseca

В ГПУ заявили, що не мають права перевіряти дії Порошенка щодо панамських офшорів

Порошенко про "панамські документи": Компанії в офшорах не для того, щоб ухилитися від податків, а щоб відійти від управління бізнесом

США мають намір розширити список санкцій проти РФ через "панамські документи"