Фото tvrain.ru

Журналістам, які знімали могили російських військових у Пскові, пригрозили розправою

  Кореспонденту телеканалу "Дождь" Володимиру Роменському і журналісту онлайн-видання "Русская планета" Іллі Васюніну невідомі пригрозили розправою у Пскові.


  Як розповів Роменський телефоном редакції телеканалу, невідомі люди в чорному погрожували йому і Васюнін, коли вони прибули до будинку, де ймовірно живуть родичі одного з похованих напередодні десантників.

  Журналістам у грубій формі порадили порадили "виїхати назад на першому ж поїзді", а також повідомили, що "тут їх ніхто не знайде". Крім того, невідомі додали, що особисто приїдуть на вокзал, щоб провести журналістів.

  Напередодні на кладовищі в селі Вибути під Псковом поховані десантники Леонід Кічаткін 1984 року народження та Олександр Осипов 1993 року народження. Дата смерті вказана як 19 і 20 серпня цього року відповідно. Церемонія прощання під охороною поліції відбулася в церкві Іллі Пророка в Вибути.

  Рідним про обставини смерті військових нічого не повідомили, однак в ЗМІ з‘явилося багато свідчень того, що ці військові загинули на Сході України.
  Попередній матеріал
  Політологи та журналісти закликали рішучіше боротись із зрадниками в українському політикумі
  Наступний матеріал
  Порошенко пропонує Путіну "зберегти обличчя"
  Loading...