фото tsn.ua

Політологи та журналісти закликали рішучіше боротись із зрадниками в українському політикумі

  Прокуратура має діяти рішуче, а силовики терміново повинні почати арешти сепаратистів. Про це йшлося під час круглого столу у Києві за участі політологів та журналістів.


  Представники одного з друкованих видань та телеканалу оприлюднили власне розслідування, що базується на інформації з відкритих джерел. Зокрема, навели факти підтримки українськими політиками сепаратизму або повалення законного порядку в Україні.

  Є небезпека – кажуть політологи та журналісти – що чимало таких політиків знову потраплять до влади на позачергових виборах до Верховної Ради. За словами експертів, на сході України цілі міські, районні та обласні ради голосували за федералізацію ще перед початком бойових дій на Донбасі, окремі міські голови та народні депутати відкрито закликали до повалення державного устрою України, а кримінальних справ проти них – одиниці. Водночас, деякі з цих політиків уже розпочали передвиборну кампанію у регіонах. Таким чином, у спецслужб України можуть бути зв'язані руки, щоб притягнути цих людей до відповідальності.

  "Реєстрація кандидатів починається з наступного дня після оголошення виборів. Це на практиці означає, що у нас є всьогонавсього 2 - 3 дні, щоб щось кримінальне генеральна прокуратура, або будь яка інша прокуратура могла зробити з тими людьми, про яких вже згадувалось" – каже Євген Радченко, директор з розвитку МГО "Інтерньюз-Україна".

  Голова КВУ Олександр Черненко підтвердив: "І якщо говорити чисто юридично, а не з політичної точки зору, то Конституція гарантує всім рівне виборче право, є обмеження на можливість балотуватись виключно тоді, коли людина є засуджена, а ця судимість не погашена у встановлений законом порядку. Тобто, якщо підходити формально і юридично, всі ці одіозні особи мають повне право балотуватися".

  А шеф-редактор газети "Ділова столиця" Вадим Денисенко уточнив: "Хотів би нагадати слова багатьох, дуже багатьох політиків, особливо на місцях, про те, що якби ми 2 місяці тому посадили Єфремова – у нас все було би набагато краще в Луганській області і все би набагато легше вирішувати у, так званій, луганській народній республіці".

  Попередній матеріал
  Росія зосередила біля кордону нову велику колону військової техніки для прориву в Україну - РНБО
  Наступний матеріал
  Журналістам, які знімали могили російських військових у Пскові, пригрозили розправою
  Loading...