Затримання російського танкера
Затримання російського танкера Facebook / СБУ

Затримання російського танкера: посольство США прокоментувало дії України

  Читайте по-русски
  У посольстві США сказали, що дії української сторони є позитивним сигналом

  У посольстві США в Києві заявили, що інцидент із затриманим російським танкером у порту на Одещині свідчить, що нова українська влада має намір захищати свої інтереси не тільки твердо, але й гуманно. Про таке йдеться у повідомленні посольства США у Києві в Twitter.

  "Те, як Україна повела себе у вчорашньому інциденті з танкером, говорить про те, що нова влада має намір захищати інтереси країни не лише твердо, а й гуманно і відповідно до міжнародних норм. Це хороший прецедент для мирного вирішення спорів", – йдеться у повідомленні. 

  Як повідомляв 5.UA, 25 липня 2019 року СБУ спільно з Військовою прокуратурою затримали російський танкер NEYMA. СБУ не повідомила, скільки членів екіпажу знаходилося на борту танкера і що з ними буде далі. Однак незабаром екіпаж російського танкера відпустили додому. Згодом ЗМІ повідомили, що російські моряки на автобусі перетнули кордон України з Молдовою і прямують до аеропорту Кишинева. В СБУ заявили, що російський екіпаж затриманого в Україні танкера Neyma, який блокував українські військові кораблі в Керченській протоці в 2018 році, не порушив норм Морського права і законів України. У п'ятницю російські моряки прибули до Москви.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті впав дельтаплан, двоє осіб госпіталізовано
  Наступний матеріал
  Чимало екоорганізацій поширюють фейки щодо "зеленої" енергетики – Конеченков
  Loading...