Приморська ВЕС
Приморська ВЕС фото АПУ

Чимало екоорганізацій поширюють фейки щодо "зеленої" енергетики – Конеченков

  За його словами, це явище ніяк не пов'язане з передвиборчою кампанією

  Останнім часом спекуляції на темах екології стали все більш частим явищем, заявив в коментарі OBOZREVATEL глава Української вітроенергетичної асоціації Андрій Конеченков.

  Глава асоціації навів приклад маніпуляції на будівництві вітроелектростанції.

  "Зараз на всіх вітроелектростанціях встановлено спеціальне обладнання, яке в цілодобовому режимі визначає, які птахи літають, на якій висоті, і так далі. Ми запрошуємо екологів проводити свої дослідження", – сказав Конеченков.

  Однак, попри широке використання вітряної енергетики в країнах ЄС, серед громадських екологічних організацій є багато тих, хто поширюють фейки: "Є компанії, які маніпулюють інформацією, показують фейки про загибель тисяч птахів", – констатував Конеченков.

  "Девелопери, які хочуть її (вітряну електростанцію - Ред.) побудувати, звертаються до вчених – в Інститут зоології, в орнітологічні лабораторії. Замовляють дослідження, готують відповідний звіт, відповідно до встановленого регламенту, подають його в Мінприроди. Мінприроди подає позитивний висновок, на підставі якого девелопер отримує дозвіл на будівництво. І тут на горизонті з'являються громадські екологічні організації, які заявляють, що все неправильно проведено. Вони починають подавати в суд заяви проти рішення Мінприроди".

  За його словами, це явище ніяк не пов'язане з передвиборчою кампанією. Разом з тим, він зауважив: "Я не відчуваю оптимізму з приводу того, що новий склад Верховної Ради буде приділяти велику увагу питанням екології і, зокрема, "зеленої" енергетики", – сказав Конеченков.

  Попередній матеріал
  Затримання російського танкера: посольство США прокоментувало дії України
  Наступний матеріал
  "Ми вважаємо банкрутство ДМК негативним сценарієм погашення заборгованостей" – "Метінвест"
  Теги:
  Loading...