Сенат США
Сенат США sreda-online.ru

Запровадити нові та заборонити знімати старі: Сенат США на межі двопартійної угоди про антиросійські санкції

Республіканська партія погодилась голосувати за об'єднаний законопроект, який стосується санкцій проти Росії і проти Ірану

Демократична та Республіканська партії у Сенаті США майже досягли угоди стосовно посилення санкцій проти Росії. Крім того, у планах сенаторів – заборонити президенту країни Дональду Трапу пом'якшувати вже введені раніше санкції. Про це повідомляє американське видання Politico.

"Сенат знаходиться на межі двопартійної угоди щодо посилення санкцій проти Росії – це буде ударом по президенту Дональду Трампу, який відкидає втручання Москви у вибори 2016 року", – пише видання.

Наразі партії не можуть вирішити лише, наскільки жорсткі обмеження необхідно ввести. Демократи пропонують заблокувати можливість зняття президентом США санкцій з Російської Федерації просто через через Конгрес. Проте для республіканців це може бути занадто різким кроком, враховуючи, що Трамп – це "їх президент".

Втім, зазначається, що за нові заходи виступає лідер Республіканської партії Мітч Макконнелл. Він погодився голосувати цього тижня за об'єднаний законопроект, який стосується і санкцій проти Росії, і санкцій проти Ірану.

Лідер демократів Ліндсі Грем підкреслив, що без підтримки санкцій проти режиму Путіна, вони не будуть підтримувати обмеження проти Ірану. "Будь-який член Конгресу, який не хоче покарати Росію за те, що вони зробили – зраджує демократію", – зазначив він.

Нагадаємо, депутат Європарламенту Міхал Боні наголосив, що важливо зберегти санкції проти Росії в умовах, коли ведеться боротьба за їх скасування.

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Вашингтоні за допомогою квітів розповіли про агресію Росії щодо України – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Укрзалізниця" запустить потяг зі Львова до болгарської Варни
Наступний матеріал
На Донеччині через ворожі обстріли 5 районів знову залишилися без води
Loading...

Євродепутат: важливо зберегти санкції проти Росії

США запровадили нові санкції проти РФ

Сенат США підготував проект введення нових та посилення існуючих санкцій проти Росії

У Трампа розглядають, як бути "більш жорсткими" щодо РФ

Клімкін поінформував Раду Європи про рішення РНБО щодо інформресурсів РФ

Ніяких офіційних заяв: Держдеп США відмежувався від критики щодо заборони сайтів РФ в Україні