Павло Клімкін
Павло Клімкін Фото із відкритих джерел

Клімкін поінформував Раду Європи про рішення РНБО щодо інформресурсів РФ

Міністр закордонних справ України озвучив у Раді Європи мотиви рішення РНБО щодо заборони ряду інформресурсів РФ

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін поінформував Раду Європи про мотиви рішення РНБО щодо заборони ряду російських сайтів та соцмереж. Про це міністр написав у п'ятницю, 19 травня, на своїй сторінці в Twitter.

"Сьогодні в Нікосії на Комітеті міністрів Ради Європи. Міжнародні заходи – це важливий формат і гарна нагода звірити годинники з колегами... Поінформував Раду Європи про рішення РНБО щодо російських сайтів та соцмереж", – зазначив Павло Клімкін.

Рішення РНБО Павло Клімкін аргументував тим, що в рамках гібридної війни Росія інструменталізувала інтернет і, зокрема, соціальні мережі. Україна була змушена запровадити санкції проти низки російських юридичних осіб, діяльність яких загрожує національній інформаційній та кібербезпеці, а також сіє ненависть та розбрат.

"Встановлені обмеження є цілеспрямованими контрзаходами, ухваленими відповідно до принципу пропорційності проти Російської Федерації як держави, що має нести відповідальність за свої дії", – наголосив Клімкін.

Як повідомляв 5.UA, Президент України Петро Порошенко підписав указ про нові санкції проти Росії, які передбачають, зокрема, блокування доступу до соцмереж "ВКонтакте", "Одноклассники" і "Яндекс". Текст указу опублікований на офіційному сайті глави держави. 

Попередній матеріал
Укргідрометцентр прогнозує заморозки на початку наступного тижня
Наступний матеріал
Китай інвестує чверть мільярда доларів в український авіабуд
Loading...

У "Київстарі" повідомили про завершення процесу блокування заборонених російських інформресурсів

Порошенко очікує, що ЄС та G7 в червні продовжать санкції проти Росії

Путін провів зустріч за зачиненими дверима з представниками бізнесу через Україну