Захисники прав жіноцтва провели масову акцію протесту у Каїрі

  Масову демонстрацію - провели у Каїрі захисники прав жіноцтва. Участь у ній взяли - тисячі людей.

  Активісти наголошують: останніми тижнями у Єгипті почастішали випадки сексуальних домагань та спроб зґвалтування. Під час масових заворушень, що охопили країну у річницю революції - таких інцидентів зафіксували аж два десятки. Винних - досі не притягнули до відповідальності. Демонстранти вважають: влада навмисне залишається бездіяльною, щоби жінки боялися виходити на вулиці і брати участь у нових протестах. Втім, представниці прекрасної статі запевняють: жодна небезпека не утримає їх від висловлення своєї політичної та соціальної позиції.

  Лара, протестувальниця: "На демонстранток нападають усе частіше - і жертвами стають не лише молоді дівчата, але й літні жінки. Існують сили, яким дуже не подобається, що ми беремо участь у протестах. Але попри усі загрози - ми не припинимо боротьбу"!

  Нахід або ель Комсан, директор центру захисту прав жінок: "Напади на жінок, що сталися у річницю революції і у наступні дні - це справжній злочин проти людства, адже це - агресивні дії, спроямовані проти цивільного населення. Ми вважаємо, що усі ці атаки були сплановані зазлдалегідь з метою залякати суспільство і утримати громадянок від участі у протестах".

  Попередній матеріал
  У Нью-Йорку відбувся традиційний забіг на хмарочос Емпайєр Стейт Білдінг [відео]
  Наступний матеріал
  13 вінницьких бояться залишитися без помешкання [відео]
  Теги:
  Loading...