У Нью-Йорку відбувся традиційний забіг на хмарочос Емпайєр Стейт Білдінг [відео]

  Справжній виклик для атлетів. У Нью-Йорку відбувся традиційний забіг на хмарочос Емпайєр Стейт Білдінг.

  За умовами змагань, учасникам слід якнайшвидше піднятися на 86 поверх. Для цього треба подолати півтори тисячі сходинок - і фінішувати на оглядовому майданчику споруди. Цьогоріч змагалися у спритності - близько шести сотень людей з 18-ти країн світу. Чемпіонами - стали гості з Австралії. Найшвидший серед чоловіків, Марк Бурн - пробіг дистанцію трохи більше ніж за 10 хвилин. А серед жінок найкращою вже учетверте стала Сюзі Волшем. Вона фінішувала за дванадцять хвилин. Забіг на Емпайєр Стейт Білдінг проводять у Нью-Йорку вже 36 років поспіль.

  Сюзі Волшем, переможниця забігу: "У 2009-му я виграла цей забіг утретє, але вже на старті виникли труднощі. Тоді я  пообіцяла собі, що більше не братиму участь у перегонах на Емпайєр Стейт Білдінг. Але цьогоріч - просто не встояла. Це надзвичайне задоволення - взяти участь у цих змаганнях, і мені знову вдалося стати першою".

  Марк Бурн, переможець забігу: "Навіть без поспіху підніматися сходами на таку висоту - вже непросте завдання. А бігти - справжній виклик. Брати участь у цих перегонах - це просто чудово, а те, що я виграв - ще краще"!

  Попередній матеріал
  У "Київавтодорі" обіцяють поремонтувати українські автошляхи протягом кількох тижнів
  Наступний матеріал
  Захисники прав жіноцтва провели масову акцію протесту у Каїрі
  Теги:
  Loading...