пп
ZN.ua

Україна випередила Росію у рейтингу стабільності

  Американський Фонд Миру (Fund for Peace) склав щорічний рейтинг стабільності країн світу, згідно з яким найбільш стабільною країною в світі названа Фінляндія.

  Експерти фонду присвоюють місце в рейтингу, грунтуючись на індексі загрози розпаду держави (Fragile States Index або FSI).

  Індекс обчислюється з урахуванням ситуація з правами людини в конкретній країні, якості публічних послуг, розподілу багатств і кількості біженців у різних країнах світу.

  У четвертий раз поспіль у самому кінці списку на 178-м місці опинилася Фінляндія, отримавши оцінку "вкрай стійка країна".

  За нею слідує низка "стійких держав", куди увійшли інші скандинавські країни, а також Швейцарія, Нова Зеландія, Австралія, Канада, Австрія.

  Україна посіла в рейтингу 113-е місце з рівнем "небезпечний" і знаходиться між Кіпром та Белізом. В 2013 році Україна посідала 117-е місце, таким чином за рік країна втратила чотири позиції..

  Рівень стабільності в Росії був оцінений експертами як "дуже небезпечний" - 85-е місце.

  Найнестабільнішою державою світу укладачі рейтингу назвали Південний Судан. Раніше цю позицію протягом шести років утримувала Сомалі.

  Попередній матеріал
  Ахеджакову та Парфьонова обманом зняли у відео проти Навального
  Наступний матеріал
  Завтра у Києві прогнозують снігопад та зниження температури

  Назарбаєв і Лукашенко можуть бути союзниками Порошенко, бо їхня стабільність під загрозою - Нємцов

  Порошенко підписав закон про стабільність банківської системи

  Більдт: ЄС допоможе Україні забезпечити економічну стабільність

  Американський ракетний есмінець гарантуватиме стабільність у Чорному морі