Ахеджакову та Парфьонова обманом зняли у відео проти Навального

  У мережі з'явилося відео, на якому журналіст Леонід Парфьонов та актриса Лія Ахеджакова агітують заходити на сайт, на якому розміщена петиція проти опозиціонера Олексія Навального.

  Невідомі обманним шляхом залучили Парфьонова та Ахеджакову, які відомі своєю опозиційною позицією та неодноразово критикували Путіна, до акції на підтримку винесення обвинувального вироку Навальному у справі "Ів Роше".

  Як написав Парфьонов у блозі на "Эхо Москвы", йому зателефонували невідомі та запропонували виступити на підтримку Навального, а не проти нього. Про це ж заявила і актриса Лія Ахеджакова.

  “Каже: ми збираємо підписи на підтримку Навального, щоб не посадили, просимо вас знятися в ролику - нехай люди на наш сайт заходять, голосують. Добре, - кажу, - написав журналіст. - Що хлопці ці - ліві, дізнався дня через три. Злився на свою непоправну вологодську простодушність, на цих гнид - адже руку жали, в очі дивилися, дякували, начебто навіть з новим роком привітали - і дивувався: як ролик зі мною можна "ліво" використовувати? Нарешті, сьогодні виник цей сайт - за те, щоб Навального посадити”.

  За словами Парфьонова, із двохвилинного ролика, в якому він говорив про політичні причини переслідування Навального і необхідності підтримати опозиціонера, залишили тільки останні десять секунд.

  Опозиційного російського політика Олексія Навального і його брата Олега звинувачують у шахрайстві в особливо великому розмірі. Слідчі вважають, що вони викрали більше 30 мільйонів рублів у компанії "Ів-Роше". Держзвинувачення просить засудити Олексія Навального до 10 років позбавлення волі, його брата Олега - до 8 років ув'язнення.

  Попередній матеріал
  До 1 січня весь гуманітарний вантаж буде доставлено адресатам на Сході України - Кабмін
  Наступний матеріал
  Україна випередила Росію у рейтингу стабільності

  В Росії заблокували сторінку у Facebook з анонсом акції на підтримку Навального

  Російського опозиціонера Навального хочуть кинути за грати на 10 років

  LifeNews видалив зі свого сайту новину про таємне фінансування Навального Кремлем

  Навального залишили під домашнім арештом