Фото publicist.in.ua

Назарбаєв і Лукашенко можуть бути союзниками Порошенко, бо їхня стабільність під загрозою - Нємцов

  Російський опозиціонер Борис Нємцов вважає, що Петро Порошенко зобов'язаний знайти можливість для переговорів з з президентом Росії Володимиром Путіним, а глави Білорусі та Казахстану можуть стати його ситуативними союзниками в цих переговорах.


  Про це Борис Нємцов розповів виданню Gordonua

  Російський політик Борис Нємцов вважає, що заради збереження миру Петру Порошенко необхідний прямий діалог з президентом Росії Володимиром Путіним. 

  "Посада президента передбачає всякі, в тому числі і вкрай неприємні, розмови. Якщо у Порошенка мета - збереження країни і збереження миру, а я впевнений, що у нього саме така мета, треба використовувати всі можливості, щоб цієї мети досягти. Путіну не можна вірити і спілкуватися з ним Порошенко дуже важко, але мета важливіше, ніж його психо-фізичний стан під час цих переговорів. Він повинен говорити хоч з дияволом!", - заявив Нємцов.

  "Як не дивно, Назарбаєв і Лукашенко можуть бути союзниками Порошенко в цьому питанні, тому що теж розуміють, що їх єдності та миру погрожують. Якщо Путін розправиться з Україною, то наступними на черзі можуть бути вони", - зазначив політик.

  Борис Нємцов також висловив здивування рішенням української влади прийняти гуманітарну допомогу від Росії.

  "Це абсурд. Йде війна. Чи можна собі уявити, що під час війни німці б відправляли в СРСР гуманітарний конвой? У мене в цьому сенсі немає питань до Путіна. Він хоче крові, хаосу і розчленування країни, але великий друг українського народу Борис Юхимович Нємцов запитує у президента України Петра Порошенка, якого біса він погоджувався на цей конвой?! Це все одно, що Сталін погодився б на конвой від Гітлера. А тепер вони стоять на кордоні поруч з Луганськом рівно там, де українська сторона нічого не контролює", - зазначив Нємцов.


  Попередній матеріал
  Мінфін готує заборону трьох найбільших операторів державних лотерей
  Наступний матеріал
  Прем‘єр Британії запевнив, що Лондон готовий фінансово підтримати Україну
  Loading...