Вакцина
Вакцина Shutterstock

Європейський Союз розпочне вакцинацію проти коронавірусу 27 грудня

Читайте по-русски
Засідання планують провести 21 грудня

Подарунок на Різдво. Європейський Союз розпочне масове щеплення проти коронавірусу 27 грудня. Це підтвердили в Єврокомісії.

Вакцинацію препаратом компаній Pfizer і BioNTech усі країни ЄС розпочнуть одночасно. Втім перед цим Європейське агентство з лікарських засобів має схвалити сироватку. Засідання планують провести 21 грудня.

Після цього Єврокомісія упродовж трьох днів затвердить вакцину. Спершу це планували зробити 29 грудня. Втім Німеччина розкритикувала ЄС за зволікання, адже інші країни світу вже розпочали щеплення.

Європейський Союз уклав контракти з шістьма розробниками вакцин від коронавірусу. За домовленостями, придбати має більш як мільярд доз. 300 мільйонів з них – це препарат компаній Pfizer і BioNTech.

Нагадаємо, раніше у ВООЗ передбачили третю хвилю пандемії COVID-19 на початку наступного року. Вона можлива, якщо уряди не врахують помилок, які зробили, намагаючись запобігти другій хвилі. Майже 70% населення світу мають бути вакциновані від коронавірусу, щоб пандемія закінчилася. Таку заяву зробили у ВООЗ.

Попередній матеріал
Чому зачаровані розчаровуються в Голобородькові і як цьому допоможе тенісна ракетка – "Час Ч"
Наступний матеріал
Степанов розповів, як відбуватиметься вакцинація населення
Loading...

Євросоюз має намір закупити 300 мільйонів доз вакцини від коронавірусу компанії BioNTech і Pfizer

Євросоюз вніс російську і китайську вакцини проти COVID-19 до чорного списку

Єврокомісія уклала угоду про закупівлю вакцини від COVID-19 для всіх країн ЄС