Вакцинування
Вакцинування 24tv.ua

COVAX схвалила заявку України: на перші вакцини МОЗ чекає з березня 2021 року

  Читайте по-русски
  Таким способом можна буде зробити щеплення щонайменше 4 млн українців

  Глобальна ініціатива COVAX щодо вакцинації проти коронавірусної хвороби COVID-19 затвердила заявку України на отримання 8 мільйонів доз вакцини, якою зможуть безкоштовно вакцинувати 4 мільйони українців із груп ризику. Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявляє, що Україна розраховує отримати вакцину з кінця першого кварталу до кінця першого півріччя 2021 року. Про це він повідомив під час онлайн-брифінгу, пише УНІАН.

  Вакцинація є найкращим способом подолання COVID-19, наголошують у МОЗ.

  Степанов сказав: "Одразу після створення глобальної ініціативи COVAX (Світова ініціатива, створена на платформі Глобального альянсу із вакцинації та імунізації (GAVI) з метою прискорення розробки, виробництва та забезпечення рівного доступу до тестів, лікування та вакцин від COVID-19 – ред.) Україна приєдналася до цієї ініціативи щодо отримання відповідної кількості вакцин. Унаслідок перемовин ми домовилися, що отримаємо 8 млн доз у рамках цієї ініціативи і ми практично вже завершили підписання всіх документів. Були подані відповідні заявки і ми отримали схвалення цієї заявки".

  За словами міністра, згідно з ініціативою COVAX, "ці 8 млн доз почнуть постачатись з кінця першого кварталу наступного року. Ми розраховуємо їх отримати до кінця першого півріччя 2021 року. Вони будуть йти відповідними траншами. В такий спосіб ми в змозі будемо забезпечити відповідну вакцинацію щонайменше 4 млн наших громадян. Із 8 млн доз одна людина отримує дві дози".

  Степанов зазначив, що для придбання решти необхідних доз Україна ще з літа веде переговори з компаніями, які перебувають на завершальних етапах вироблення вакцини, а президент Володимир Зеленський веде переговори з керівниками країн, де розміщені ці виробники, щоб провести широкомасштабну вакцинацію у 2021 році. 

  Як повідомляв 5.UA, МОЗ планує вакцинувати громадян України на окупованих територіях від коронавірусу. 

  Попередній матеріал
  За останню добу коронавірус забрав життя понад 30 киян
  Наступний матеріал
  Стало відомо, звідки в Україні братимуть гроші на вакцини від коронавірусу
  Loading...

  За останню добу коронавірус забрав життя понад 30 киян

  Макрон захворів на COVID-19 і йде на ізоляцію

  МОЗ планує вакцинувати громадян України на окупованих територіях від коронавірусу

  Помер міський голова Харкова Геннадій Кернес

  Коронавірус в Україні виявили ще у 12 тисяч людей – одужало трохи більше

  "М'який" локдаун не спрацював: як Німеччина повертається до суворого карантину