Євросоюз
Євросоюз lampa.today

ЄС затвердив нові санкції щодо осіб та організацій, причетних до використання хімічної зброї

  Серед обмежень – заборона на поїздки до ЄС та заморожування активів

  Санкції щодо осіб та організацій, причетних до розробки та використання хімічної зброї, ЄС відтепер зможе застосовувати незалежно від їхньої національності та місця розташування. Про новий режим запровадження обмежень повідомили на сайті Ради Європейського Союзу, повідомляє "5 канал".

  Там уточнили: санкції застосовуватимуться також і щодо тих, хто надає фінансову, технічну та матеріальну підтримку таким особам та організаціям. А також тих, хто заохочує або асоціюється з ними. Серед обмежень – заборона на поїздки до ЄС та заморожування активів як фізичних, так і юридичних осіб. Водночас європейським організаціям та приватним особам заборонятиметься надавати їм будь-яке фінансування. Такий правовий режим запровадили за ініціативи Франції та Великої Британії. Головна мета - запобігти повторному використанню хімічної зброї з боку Росії та Сирії.

  На санкції вже відреагував міністр закордонних справ Павло Клімкін, наголосивши, що Україна готова до взаємодії щодо нового режиму санкцій ЄС проти виробництва та використання хімічної зброї та протидії іншим гібридним загрозам. Про це у своєму Twitter написав голова МЗС України Павло Клімкін.

  "Рада ЄС запровадила новий режим обмежувальних заходів, що дозволяють накладати санкції проти фізичних та юридичних осіб, причетних до виробництва та використання хімічної зброї, а також підкреслила необхідність співпрацювати для протидії іншим гібридним загрозам. Готові до взаємодії!", – сказав міністр, який приїхав до Люксембургу для участі у Міністерському засіданні ініціативи "Східне партнерство". 

  Попередній матеріал
  У США сталася масштабна ДТП – постраждали щонайменше 25 людей
  Наступний матеріал
  Стало відомо, хто не отримає "бебі-бокси" в Україні після народження дитини

  "Продемонстрував неймовірну мужність": ЄС вимагає від Росії негайно звільнити Сенцова

  "БлогПост": Блогери Гудименко та Нойнець "розкладуть" по поличках першого "нічного" гостя

  Солонтай про скандал довкола "112 Україна" та NewsOne: "Треба оприлюднити імена власників усіх телеканалів"

  "БлогПост": Постанова ВР щодо санкцій проти власників телеканалів "112 Україна" і NewsOne та наслідки її ухвалення

  Турчинов про санкції щодо власників "112 Україна" та NewsOne: "Не бачу проблем, щоб оперативно розглянути"

  Парламент підтримав постанову про санкції щодо "112 Україна" та NewsOne