Санкції проти рф
Санкції проти рф politeka.net

Рада ЄС продовжила санкції проти Росії ще на рік

Йдеться про санкції, запроваджені через анексію Кримського півострову

Рада Європейського Союзу на рік продовжила санкції проти агресора − Російської Федерації − за незаконну анексію Криму. Про таке повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"18 червня 2018 року Рада продовжила обмежувальні заходи у відповідь на незаконну анексію Криму і Севастополя Росією до 23 червня 2019 року", − зазначається в повідомленні Ради ЄС, оприлюдненій на сайті інституції 18 червня.

Як стало відомо, санкції передбачають заборону на імпорт до країн ЄС продуктів з Криму, заборону інвестицій в окупований Крим і Севастополь, що означає заборону для європейців або європейських компаній на купівлю нерухомості на півострові, фінансування кримських компаній, а також заборону на надання послуг з постачання товарів.

"Ці заходи застосовуються до громадян ЄС і компаній, заснованих в ЄС. Їхня дія обмежена територією Криму і Севастополя", − наголошується в повідомленні.

Також відповіді обмеження передбачають заборону на надання послуг, що пов'язані з туристичною діяльністю в Криму; експорт низки товарів і технологій на півострів для транспортного, телекомунікаційного та енергетичних секторів, пов'язаних із розвідкою і видобутком нафти, газу і мінеральних ресурсів.

"Не слід надавати також технічну допомогу, посередницькі, будівельні або інженерні послуги, пов'язані з інфраструктурою в цих секторах", − зазначили в Раді ЄС.

Дивіться також: 

"Оніпрієдут-2", або "Міст не допоміг": у мережі з'явилися фото безтуристичного Криму

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Виловили півсотні мішків сміття: як у Луцьку учасники екозапливу чистять місцеву річку
Наступний матеріал
Виступ Президента України на ХІV Українському муніципальному форумі – відео
Loading...