Facebook / Эльмира Аблялимова

ЄС наполягає на звільненні Чийгоза

На думку представників ЄС, заборона діяльності Меджлісу, його самоврядного органу і переслідування його лідерів є серйозними і неприйнятними порушеннями прав людини

Євросоюз вимагає від РФ звільнення заступника голови Меджлісу Ахтема Чийгоза і зняття звинувачення з іншого заступника голови організації Ільмі Умерова. Про це повідомляє "Укрінформ" із посиланням на заяву офіційного представника глави дипломатії ЄС.

"Європейський союз постійно стежив за справою пана Чийгоза і наполягав на його звільненні, і цей заклик ми повторюємо сьогодні", − йдеться в заяві ЄС.

На думку представників ЄС, заборона діяльності Меджлісу, його самоврядного органу і переслідування його лідерів – серйозні і неприйнятні порушення прав людини.

"Ми очікуємо негайного зняття звинувачення з іншого заступника голови Меджлісу пана Ільмі Умерова і знову підтверджуємо нашу давню позицію про те, що всі незаконно затримані громадяни України на Кримському півострові і в Російській Федерації повинні бути негайно звільнені", – відзначено в заяві ЄС.

Як інформував 5.UA, 11 вересня цього року підконтрольний Кремлю Верховний суд анексованого Криму засудив одного з лідерів кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до 8 років колонії суворого режиму. Однак захист Чийгоза планує оскаржити вирок суду.

У країнах Європи відбуваються акції солідарності "Крим – це Україна" – фото

Попередній матеріал
Туреччина хоче створити штучний острів у Чорному морі
Наступний матеріал
Майже всі військові частини ВПС України приведені у бойову готовність для перевірки
Loading...

Так просто не зламати: захист Чийгоза планує оскаржити вирок суду

Пономарьов: В України є ілюзія, що Європа це союзник

Стопами НКВС: МЗС України гостро відреагувало на безчинство окупантів у Криму

Угорщина скаржиться у ООН, ЄС і ОБСЄ через український закон про освіту

Майже 100 прапорів: український стяг замайорів у містах Європи та Америки – ФОТО

Росія спробує створити "кишеньковий Меджліс" – Чубаров пояснив навіщо