Євросоюз
Євросоюз lampa.today

Пономарьов: В України є ілюзія, що Європа це союзник

В ефірі "5 каналу" у програмі "Час. Підсумки дня" депутат Держдуми РФ (2007-2016) Ілля Пономарьов заявив, що союзництво України з Європою є ілюзією

"На мій погляд, в Україні існує ілюзія, що Європа є вашим союзником. Вона не є вашим союзником в даному питанні, тому що Європа зацікавлена в будь-якому випадку якомога швидше врегулювати відносини з Росією і це є більш важливим для неї інтересом, ніж будь-які інші, звичайно ж економічні причини. У випадку з Німеччиною завдяки зусиллям певної групи німецького істеблішменту з'явився фактор Північного потоку-2, якщо він буде побудований, то та роль, яка зараз є в України, головного транзитера енергоресурсів на захід, ця роль перейде до Німеччини. Тому їм важливо поставити галочку, вони фактично підігрівають ту стратегію, яка у Путіна була в перший день. Він вліз на Донбас не для того, щоб захопити Донбас, а для того, щоб розміняти його на Крим, для того, щоб підвищити ставки, потім це питання було б врегульоване і всі б де-факто визнали Крим", – зазначив Пономарьов.

"Єдиним справжнім союзником України є Сполучені Штати. Тому що у США інтереси в цьому сенсі носять геополітичний характер, а не миттєвий економічний. І у Сполучених Штатах діє дуже сильна українська діаспора, яка має можливість впливати на внутрішньополітичні процеси, саме тому Америка буде стояти на позиції, що це одна війна і одна окупація, одна агресія. А Європа точно вас зрадить", – додав він.

Повну версію розмови у студії дивіться у відео:

Попередній матеріал
Не знімають бронежилетів: як захисники Новоолександрівки використовують "шкільне перемир'я"
Наступний матеріал
П'ятий день пошуків Павла Гриба: що відомо про зникнення українця в Білорусі
Loading...

"Час. Підсумки дня": Що дасть Києву визнання Росії окупантом на рівні закону

Політолог: Якщо Росія оголосить війну Україні, Білорусь відразу стане нашим ворогом

Сумнівне "шкільне перемир’я": Україна скликає відеоконференцію ТКГ

Волкер запевнив, що США проти "замороження" питання Криму

"Розлучення" з ЄС: Британія вагається, щоб викласти на стіл усі карти щодо Brexit

"Заступник міністра оборони ДНР" внаслідок ДТП збив насмерть окупанта ОРДЛО