Курт Волкер
Курт Волкер inforesist.org

Волкер запевнив, що США проти "замороження" питання Криму

  Вашингтон прагне досягнути прогресу як щодо Донбасу, так і щодо Криму, запевнив Курт Волкер. США не бачать різниці між окупацією цих двох регіонів України. Раніше заморозити питання Криму пропонував лідер німецької ВДП

  Сполучені Штати Америки виступають проти замороження питання повернення Криму Україні. Про це спеціальний представник Вашингтона щодо України Курт Волкер заявив у понеділок, 28 серпня, в інтерв'ю виданню DW.

  "Я з цим не погоджуюсь. Я не бачу різниці між російським вторгненням і окупацією як Криму, так і на Донбасі. Крім того, у випадку з Кримом росіяни також заявили про анексію цієї території, не лише її окупацію, але і її привласнення. Я не думаю, що ми маємо сприймати або легітимізувати будь-які з цих дій", – зазначив Волкер, коментуючи пропозицію голови німецької ліберальної Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера заморозити питання повернення Криму Україні.

  Волкер додав, що метою Вашингтона є досягнення прогресу як у встановленні миру та українського суверенітету на Донбасі, так і у питанні повернення Криму Україні. "Нам потрібно здійснити прогрес на всіх напрямках", – сказав представник США. За його словами, прогрес за одним напрямком не має прямо залежати від прогресу за іншим.

  Крім того, Волкер заявив, що Вашингтон підтримує мирний процес у "нормандському форматі", але не має намірів ставати його частиною чи очолювати його. Дипломат пообіцяв, що США не домовлятимуться з РФ за спинами українців та європейців.

  Попередній матеріал
  Мистецтвом розповісти про трагедію: на Київщині відбудеться перший арт-фестиваль, присвячений Чорнобилю
  Наступний матеріал
  Carlsberg Ukraine назвала ймовірні причини, чому "Львівське" на виставці в Іспанії опинилося на стендах РФ
  Loading...

  Спецпредставник США заявив, що РФ намагається "заморозити" конфлікт на Донбасі

  Спецпредставник США: питання летальної зброї розглядає адміністрація, рішення – за Трампом

  Міністр оборони США привіз військове обладнання для ЗСУ

  Затримання активісток в Сімферополі: Жінок запитували про ставлення до РФ і поїздки в Україну

  Порошенко: Москві варто прийняти логіку, яку дотримуються всі учасники Нормандського формату

  У Коктебелі на електропроводах вивісили український прапор – силовики РФ намагаються його зняти