twitter.com/stsegolko

Порошенко: Москві варто прийняти логіку, яку дотримуються всі учасники Нормандського формату

Президент України Петро Порошенко провів зустріч з міністром оборони США і після зустрічі під час звернення до ЗМІ наголосив, що Росії варто прийняти логіку, яку дотримуються всі учасники Нормандського формату

"Якщо Москва не хоче у черговий раз змарнувати шанс реалізації досягнутих домовленостей, впевнений у тому, що Москві варто прийняти логіку, якої дотримуються всі учасники Нормандського формату. Перше – це запровадження безпекового пакету, який складається з припинення вогню. Друге – виведення усіх російських підрозділів з території окупованого Донбасу. Третє – забезпечити негайне припинення постачання зброї і військ на окуповану територію. Четверте – забезпечити вільний доступ міжнародних спостерігачів ОБСЄ на всю територію Донбасу, включаючи і неконтрольовану ділянку українсько-російського кордону. Дуже важлива позиція – це розблокування процесу звільнення заручників. На сьогоднішній день ми встановили присутність 130 заручників", – наголосив Президент.

"Ми з паном міністром обмінялися думками щодо посилення міжнародної присутності на Донбасі. Йдеться про можливе розгортання миротворчої місії ООН з мандатом РБ ООН в окремих районах Донецької та Луганської областей", – додав глава держави.

Попередній матеріал
Бронемашини, прапор, вишиванки, велелюдна хода: як Запоріжжя відзначило річницю незалежності – відео
Наступний матеріал
Вибух у центрі Києва: кількість постраждалих зросла, у РНБО не виключають теракт
Loading...

Тука розповів, як візит глави Пентагону вплине на Донбас та Крим

Про визнання дій РФ у Криму та на Донбасі не може бути навіть мови – Держдеп США

Заяви Президента та Міністра оборони США для преси - відео

Расмуссен: Битва за українську безпеку несе наслідки далеко за Східну Європу

В Україну прибув глава Пентагону

"Прокидайся, Україно": Посольство США креативно привітало Україну з Днем Незалежності