Дональд Трамп
Дональд Трамп 5 канал

"Я був би дуже радий": Трамп хоче запросити Зеленського до Білого дому

Читайте по-русски
Одночасно у Washington Post з'явився матеріал – що американський президент ненавидів Україну з першого дня на посаді

Дональд Трамп хоче запросити з візитом до США Володимира Зеленського. Він думає, що український президент радо прийме запрошення і сам захоче приїхати. Про це глава Білого дому повідомив, відлітаючи з Вашингтона до Нью-Йорка, передає "5 канал".

"Я думаю, він, мабуть, приїде. Я точно запросив би його. Він хороша людина. Я двічі з ним говорив, так, думаю, двічі. І був би дуже радий, якби він приїхав у Білий дім, якби він захотів приїхати. І я думаю – він би захотів. І мабуть швидко б приїхав. Він хороша людина. І його вибрали на тлі корупції, яка має страхітливі значення в Україні, і це мене дуже дратувало. А також дратувало те, що Німеччина, Франція і ці всі інші держави не виділяють Україні грошей... Але ми завжди ті крайні, хто робить це. І це мене дратувало. Якщо згадати історію – це завжди Сполучені Штати дають гроші. І саме з цієї причини мене обрали. Ми більше не хочемо бути тим крайнім", – заявив президент США.

Одночасно з цими коментарями у виданні Washington Post з'явився матеріал про те, що Дональд Трамп ненавидів Україну з першого дня на посаді.

Цитуючи статтю: "Ця непереборна ненависть мала кілька причин. Одна з них та, що, на думку Трампа, українська влада намагалася втрутитися у президентську кампанію 2016 року і задля цього змовилася із Демократичною партією".

Зазначається, що у травні троє американських високопосадовців зустрічалися із Трампом в Овальному кабінеті та намагалися його переконати, що новий чільник України є союзником США, і Київ заслуговує на грошову допомогу.

Нагадаємо, раніше Associated Press заявило, що Трамп разом із Джуліані тиснули на Зеленського ще до інавгурації.

Попередній матеріал
Приїхали, вгатили і "знялися": на Луганщині "боги війни" тренуються навіть у своє професійне свято
Наступний матеріал
У Львові налякані коні знесли лавку з 15-річною дівчиною (оновлено)