Интерфакс

У російському Кіровську, де знімали "Лефіафан", підприємець застрелив мера міста і його заступника

  Після цього доведений до відчаю бізнесмен застрелився сам.

  У Кіровську, Росія, де знімався фільм "Левіафан", який Росія назвала тенденційним і "антиросійським", був убитий глава адміністрації міста Ілля Кельманзон, а також його заступник з ЖКГ, тіньовий "господар міста" Сергій Максимов, пише УНІАН.

  Убив їх літній підприємець, власник чотирьох магазинів у Кіровську Іван Анкушев, доведений чиновниками до відчаю. Слідом Анкушев покінчив життя самогубством.

  Відомо, що прибули на місце правоохоронці знайшли передсмертну записку Анкушева. Її повний текст не оприлюднено, проте видання наводить кілька фрагментів: "Мій торговий оборот не перевищував 25 млн. рублів на рік. Адміністрація була повинна мені 4 млн рублів. Ви знищили мене".

  За іронією долі, бізнесмен Анкушев опинився у схожій ситуації, що і головний герой соціальної драми режисера Андрія Звягінцева "Левіафан".

  Картина розповідає історію дрібного підприємця Миколи, що разом з сім'єю живе в російській глибинці. Він вимушений боротися зі свавіллям місцевих корумпованих чиновників, які вирішили відібрати його землю, будинок та невеликий бізнес.

  Попередній матеріал
  МВС: Януковича не видадуть, якщо він отримав громадянство РФ
  Наступний матеріал
  Сорос розповів про майбутні інвестиції в Україну

  У Москві поліція зірвала показ фільму про Євромайдан

  Олівер Стоун зніме фільм про Януковича

  Обама заявив, що радий виходу фільму "Інтерв'ю"

  В Україні заборонили фільм "Тарас Бульба"