Сорос 5.ua

Сорос розповів про майбутні інвестиції в Україну

  Американський філантроп Джордж Сорос продовжить інвестувати в Україну – попри війну на Сході.

  Після зустрічі з керівництвом України фінансист влаштував прес-конференцію, де заявив: вражений, як звичайні українці згуртувалися і мобілізувалися для боротьби з агресором. Також заявив, що бюрократія заважає українському уряду проводити реформи і розповів, у які галузі планує вкладати гроші.

  Команда Сороса зараз вивчає два напрямки для інвестицій. Перший пов'язаний з енергоефективністю, другий – це аграрний сектор. Також фінансист планує виділити фінансову допомогу вимушеним переселенцям. Розмір інвестицій він поки що не розкриває.

  "Ми вивчаємо можливість інвестування в Україну. Але детальне рішення ще не ухвалене. Моя команда зараз вивчає сферу, пов’язану з енергоефективністю. Але тут інвестиції можливі лише після реформи "Нафтогазу" і після того, як вартість "блакитного палива" буде приведена до реального рівня. Аграрний бізнес – також цікавий. Ще я планую інвестицію, яка не принесе прибутки – це підтримка переселенців. Зокрема, ми плануємо надати допомогу для заснування ними власного малого бізнесу", – пообіцяв Джордж Сорос.

  Попередній матеріал
  У російському Кіровську, де знімали "Лефіафан", підприємець застрелив мера міста і його заступника
  Наступний матеріал
  СБУ оголосила в розшук Колесніченка і Левченка
  Теги:
  Loading...

  США розглядає можливість великих інвестицій в Україну - Сорос

  Порошенко і Сорос обговорили можливості збільшення економічної допомоги Україні

  Відомий фінансист Сорос готує план фінансового порятунку України

  Сорос закликав ЄС підтримати Україну