www.vedomosti.ru

Відомий фінансист Сорос готує план фінансового порятунку України

  Мільярдер Джордж Сорос закликав лідерів Європейського Союзу організувати терміновий план допомоги Україні після масових заворушень у столиці країни, за аналогією з планом США з підтримки європейських країн після Другої світової війни, відомим як «план Маршалла». Про це 28 лютого пише «Прайм».

  Сорос заявив, що Німеччина повинна стати лідером у підготовці та здійсненні цього плану, який повинен включати кредити європейських комерційних банків українським компаніям, а також тренінги та консультації для управлінського персоналу в обмін на частки в самих компаніях або участь у їх прибутку.

  «Україна потребує термінового сучасного аналогу «плану Маршалла», за допомогою якого США допомогли перебудувати Європу після Другої світової війни. Німеччина повинна сьогодні зіграти таку ж роль, яку США зіграли тоді», - написав Сорос у відкритому листі.

  Після розгону мітингу в Києві 30 листопада фонд Сороса заявив про припинення співпраці з українською владою. Тепер фонд готовий підтримати прагнення українців до будівництва демократичних інститутів, стверджує Сорос.

  За його словами, Україна відрізняється «диверсифікованою економікою» та «високою якістю людського капіталу» і тому потенційно цікава як об'єкт для інвестицій.

  Попередній матеріал
  «Шахтар» раптом не зміг перемогти чеську «Вікторію»
  Наступний матеріал
  На Google Maps з'явилась вулиця Героїв Небесної сотні
  Теги:
  Loading...