5.ua

«Шахтар» раптом не зміг перемогти чеську «Вікторію»

Футбольний світ отримав сенсацію - український «Шахтар» (Донецьк) не переграв чеську «Вікторію» (Пльзень). Перемогу «Вікторії» принесли два голи, забиті в першому таймі протягом 2-хвилинного відрізка. Точний удар Луїса Адріану не допоміг українському клубу.

Український «Шахтар» поступився чеській "Вікторії" 1:2 у другому матчі 1/16 фіналу Ліги Європи. За сумою двох зустрічей українці пропустили в наступний раунд клуб з Пльзеня (Чехія) – під час першого поєдинку в Чехії була зафіксована нічия 1:1.

Таким чином, «Шахтар», як і в минулому сезоні, вилетів ще в першому раунді плей-офф єврокубка: в розіграші Ліги Чемпіонів-2012/13 донеччани поступилися в 1/8 фіналу дортмундської «Боруссії».

Нагадаємо, в 1/16 фіналу Ліги Чемпіонів другі поєдинки 27 лютого зіграють «Дніпро», «Динамо» і «Чорноморець»: українські клуби зустрінуться відповідно з англійським «Тоттенхемом», іспанською «Валенсією» і французьким «Ліоном».