Twitter / Петро Порошенко

Порошенко і Сорос обговорили можливості збільшення економічної допомоги Україні

  Президент Петро Порошенко і засновник фундації "Відкрите суспільство", американський філантроп Джордж Сорос обговорили міжнародні інструменти та можливості для збільшення економічної допомоги для України.

  Як повідомляє прес-служба Адміністрації Президента, під час зустрічі у Києві Порошенко подякував Соросу за підтримку України, особливо за його заклик до міжнародної спільноти підвищити рівень підтримки держави.

  У свою чергу Сорос наголосив на вагомій ролі Євросоюзу та важливості пошуку додаткових інструментів з боку ЄС для допомоги Україні. При цьому він зазначив, що Україні необхідно продовжувати демонструвати відданість програмі реформ.

  "Ви маєте показати, що нова Україна відрізняється від старої", - сказав Сорос, зазначивши, що втілення реформ потребує фінансової допомоги.

  "Україна бореться для захисту не тільки себе, але і Європи. Тому Європа має допомогти Україні впровадити реформи, яких потребує країна", - наголосив фінансист.

  Сорос також висловив сподівання, що Україна успішно проведе необхідні зміни та позитивно оцінив перші законотворчі кроки – у сферах дерегуляції та судової реформи.

  Сторони погодились, що Національна Рада реформ є належним майданчиком для обговорення законодавчих ініціатив та інструментів для впровадження реформ.

  Порошенко і Сорос домовились продовжити діалог під час Всесвітнього економічного Форуму, який має відбутися у Давосі наприкінці січня.

  Попередній матеріал
  Боєць Нацгвардії освідчився коханій на плацу військової частини
  Наступний матеріал
  На Львівщині попрощалися з бійцем батальйону ім. Кульчицького

  Чехія відправила гуманітарну допомогу для мешканців Донбасу

  Єврокомісія надасть Україні додатково 1,8 млрд євро фінансової допомоги

  Президент очікує за місяць на допомогу від МВФ

  Порошенко і Байден обговорили надання фіндопомоги Україні