Президент очікує за місяць на допомогу від МВФ

  В Адміністрації президента чекають на рішення МВФ про виділення макрофінансової допомоги Україні до третьої декади січня 2015 року.

  Про це сказав на прес-конференції заступник голови Адміністрації президента Валерій Чалий, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми чекаємо, що фахівці МВФ працюватимуть активно в Україні, навіть не чекаючи Різдвяних свят 6-7 січня, а приїдуть ще раніше. І ми розраховуємо, що усі рішення щодо макрофінансової допомоги, пакета, обсягів будуть прийняті десь до третьої декади січня, і це було б оптимально", - сказав він.

  За його словами, Євросоюз, США і МВФ прийняли політичне рішення про допомогу Україні, і зараз питання полягає в термінах і обсягах її надання.

  "Ми постійно ведемо переговори, президент і уряд займаються цим питанням, і стосовно допомоги від ЄС - це третій пакет, і транш МВФ, і підтримка з боку США", - підкреслив заступник голови адміністрації президента.

  Крім того, чиновник згадав, що деякі країни, зокрема, Канада, Австралія, Японія, а також Всесвітній банк, приєднаються до процесу надання допомоги Україні.

  "І увесь цей пакет має бути достатнім для того, щоб не лише стабілізувати ситуацію, але і дати можливість проведення реформування", - сказав Чалий.

  Попередній матеріал
  З учасників проведення АТО створено кадровий резерв для призначення на вищі посади
  Наступний матеріал
  Польща збільшить витрати на оборону до 2% від ВВП та планує збільшувати ще

  Зустріч у Мінську розпочнеться о 16 годині - Чалий

  Чалий: Для уникнення дефолту Україні потрібно близько $10 млрд допомоги

  Україна не знищує російських окупантів на Донбасі, щоб не почати війни - Чалий

  Для оплати газу не вистачає $2 млрд. - Чалий