В Україні заборонили фільм "Тарас Бульба"

  Державне агентство України з питань кіно відмовило у видачі прокатних посвідчень ще трьом російським фільмам.

  Як повідомили у відомстві, в Україні заборонено показ фільму “Тарас Бульба” режисера Володимира Бортка. Експерти вважають, що ця стрічка “спотворює історичні події, фальсифікує і дискредитує українську національну ідею і, в цілому, є кричуще антиукраїнським, ставить під сумнів саме існування українського народу”.

  Окрім того, прокатні посвідчення не видали серіалам “Кремінь” та “Кремінь-2”, які створюють позитивний імідж російських елітних військ, пропагують і героїзують спецназівців.

  Голова Державного агентства України з питань кіно Пилип Іллєнко заявив, що фільми пропагандистського характеру можуть завдати істотної шкоди національним інтересам.

  Раніше до показу в Україні вже був заборонений ряд російських фільмів, зокрема “Мами-3”, “Біла гвардія”, “Піддубний”, серіал “Кадети”, а також усі фільми та серіали за участю Михайла Пореченкова та Івана Охлобистіна.

  Фільму "Мами-3" відмовили у прокаті, як сказано у повідомлення Держкіно, через, зокрема, "шовіністичне возвеличення Росії та російських цінностей" та створення "штучної ностальгії за радянськими традиціями". 

  Попередній матеріал
  Мінекономіки хоче провести реформи з дерегуляції у три етапи
  Наступний матеріал
  Голова НБУ: падіння гривні пов'язане зі знеціненням рубля