Фото із відкритих джерел

У Москві поліція зірвала показ фільму про Євромайдан

  У російській столиці в приміщенні "Театр.doc" проходив показ документального фільму про Євромайдан.

  Як повідомляє "Медиазона", під час показу в залу ввірвалася поліція.

  "Зараз усередині поліцейські і, можливо, співробітники ФСБ. У приміщенні утримуються режисер Всеволод Лісовський, український драматург Максим Курочкін і технічний директор театру Станіслав Губін", - розповів співробітник "Театр.doc".

  Обшук почався після евакуації з приміщення. "Минуло 5 хвилин українського фільму "Сильніше, ніж зброя", як до зали увійшов чоловік, представився як Ковтун і показав посвідчення співробітника поліції. Включили світло і почали евакуацію з приміщення нібито через знайденого в залі предмета. При цьому у присутніх переписували документи і оглядали сумки", - сказав очевидець.

  Під час показу фільму планувався збір пожертвувань на користь сім'ї українського режисера Олега Сенцова, якого утримують у московському СІЗО за звинуваченням у тероризмі.

  Фільм знятий творчим об'єднанням з десяти українських документалістів #BABYLON'13, які знімали всі події в Україні від початку Майдану і аж до конфлікту на Донбасі.

  Як повідомлялося, напередодні на Манежній площі у Москві пройшла акції на підтримку опозиціонера Олексія Навального. Поліція розігнала мітинг та затримала понад 245 його учасників.

  Попередній матеріал
  США заблокували резолюцію Радбезу ООН про визнання Палестини
  Наступний матеріал
  Штаб АТО заперечує інформацію про бої під Пісками

  Підсумок мітингу на Манежній площі: три години спротиву, 245 затриманих

  Російський ОМОН розігнав акцію на Манежній площі

  Сенцов пробуде у російському полоні ще 3 місяці

  Звинуваченого у "справі Сенцова" в Росії посадили на 7 років