Вуличні актори Мехіко влаштували акції протесту

  Протест супергероїв. Кілька десятків людей, вбраних у костюми Бетмена, Спайдермена та інших відомих персонажів - від Діда Мороза до Трьох Волхвів - вийшли на вулиці Мехіко. Вони вимагали дозволу працювати у центрі столиці на Різдвяні свята.
  Протестувальники - переважно вуличні актори та дрібні торгівці. Уряд країни - заборонив їм встановлювати свої тенти та влаштовувати шоу у історичній частині міста під час цьогорічних святкувань. Влада пояснила: на центральній площі щойно завершили реставраційні роботи вартістю у майже 20 мільйонів доларів. Акторам та власникам торгівельних палаток пообіцяли - виділити місця для роботи у новіших районах міста. Втім, протестувальників така ситуація не задовільняє. Вони запевняють: нововведення зашкодять їхньому бізнесу і погіршать рівень життя.

  Протестувальник: "Ми, вуличні торгівці - вже понад півсотні років встановлюємо свої намети на центральній площі Мехіко на Різдво . І раптом, без жодних зрозумілих причин - влада вирішила вигнати звідти і нас, і вуличних акторів -  попри усі традиції, що склалися у столиці за цей час. Це порушення наших прав"!
  Попередній матеріал
  Венесуела: кандидати у президенти проводять останні передвиборні мітинги
  Наступний матеріал
  У Лондоні відзначають день народження Агента 007
  Теги: