Венесуела: кандидати у президенти проводять останні передвиборні мітинги

  Останні передвиборні мітинги - у Венесуелі. Вже цієї неділі - мешканці країни вирішать, хто стане новим главою держави - чинний президент Уго Чавес, що йде вже на третій термін, чи опозиціонер Енріко Капрілес.

  Чавес зібрав своїх прихильників у центрі столиці, Каракаса. Послухати його виступ зібралися сотні тисяч людей. Їх не відлякала навіть сильна злива. Чавес заявив: для закріплення реформ йому потрібні ще принаймні шість років. Капрілес, своєю чергою - влаштував мітинг у місті Сан Карлос. Говорив переважно про створення нових робочих місць і зростання економіки. За даними попередніх опитувань, більшість виборців у неділю - підтримає Чавеса. Втім, перемога буде нелегкою - рейтинг Капрілеса - не на багато нижчий, аніж у чинного глави держави.

  Уго Чавес, президент Венесуели: "Чавес не підведе народ Венесуели. Я готовий пожертвувати заради служіння йому усім, навіть життям. І вірю, що у неділю з самого ранку люди віддадуть свої голоси саме за мене".

  Енріке Капрілес, кандидат у президенти Венесуели: "Сьогодні останній день передвиборчої агітації. Для мене це - радісний день. Я завершую чудову кампанію заради чудового народу і вірю в перемогу".

  Попередній матеріал
  Влада Тунісу вимагає смертної кари для учасників штурму посольства США
  Наступний матеріал
  Вуличні актори Мехіко влаштували акції протесту
  Теги: