Курт Волкер
Курт Волкер Фото dpa

Волкер дав свідчення в Конгресі США: "Джуліані формував негативне ставлення Трампа до України"

  Читайте по-русски
  Волкер уточнив, що розповів про це Зеленському та керівнику Офісу президента

  Ексспецпредставник США в Україні Курт Волкер заявив, що адвокат американського президента Рудольф Джуліані формував негативне ставлення Дональда Трампа до України. Про це йдеться в його свідченнях Конгресу США в рамках розслідування щодо імпічменту Трампа.

  Він зазначає, що саме Джуліані формував негативне ставлення Трампа до України, що "протидіяло" зусиллям президента України Володимира Зеленського.

  Волкер уточнив, що розповів про це Зеленському та керівнику Офісу президента Андрію Богдану під час зустрічі в Канаді, що відбулася в липні.

  "Негативні історії про Україну, які просував Джуліані, були проблемою. На мій погляд, це заважало нашим можливостям будувати відносини так, як ми повинні були робити", – підкреслив Волкер.

  Нагадаємо, що у США, за результатами опитування, 49% американців підтримують імпічмент Дональда Трампа та усунення його з посади президента.

  Як повідомляв 5.UA, 25 вересня 2019 року була опублікована стенограма розмови за 25 липня між президентом України Володимиром Зеленським та президентом США Дональдом Трампом, у якій обидва дійшли спільної думки, що європейські держави роблять недостатньо для допомоги Україні.

  Скарга викривача про телефонну розмову президентів Трампа й Зеленського спричинила загострення внутрішньополітичної ситуації в країні. Це також дало формальну нагоду розпочати процес імпічменту президента Трампа.

  Попередній матеріал
  ТОП-20 "ракеток" WTA за кількістю подач на виліт: дві українки – у рейтингу
  Наступний матеріал
  За рік до виборів президента: у Білорусі на центральному ТБ крутитимуть серіал "Слуга народу"
  Loading...