Курт Волкер
Курт Волкер inforesist.org

Джуліані розкрив частину свого листування із Волкером, що стосується України

Читайте по-русски
Джуліані відкинув припущення, що саме Волкер може бути автором скарги, поданої у рамках програми захисту викривачів корупції

Адвокат президента США Рудольф Джуліані на каналі Fox News показав, як він стверджує, частину свого листування зі спецпредставником Держдепу з питань України Куртом Волкером. Про це повідомляє "Голос Америки".

Видання інформує, що з листування стає відомо, що Волкер обговорював з особистим адвокатом Трампа українську тему і допомагав зв'язатися з людьми в адміністрації Зеленського.

Так, під час інтерв'ю на каналі Fox News Джуліані продемонстрував, як він стверджує, частину його листування з Волкером. Із листування стає відомо, що Волкер обговорював з особистим адвокатом Трампа українську тему і допомагав зв'язатися з людьми в адміністрації Зеленського.

Фрагмент листування Волкера і Джуліані
Фрагмент листування Волкера і Джуліаніwww.foxnews.com

За інформацією видання, у повідомленні від 19 липня Волкер зазначив: "Пан мер, приємно було поснідати вранці. Як ми обговорили, зв'язую вас з Андрієм Єрмаком, який дуже близький до президента Зеленського...". 

Відповідно до іншого текстового повідомлення Волкер запропонував Джуліані проконсультувати його щодо Зеленського і динаміку російсько-українських відносин. Джуліані наполягає, що він діяв від імені Держдепу США.

Джуліані заявив в інтерв'ю, що Держсекретарю Майку Помпео, якого Конгрес зобов'язав надати документи в цій справі, немає про що хвилюватися, оскільки його підлеглі "не зробили нічого поганого". Він додав, що Помпео знав про його спілкування з Волкером.

Джуліані також сказав, що йому "дуже шкода" за те, що сталося з Волкером і відкинув припущення, що саме Волкер може бути автором скарги, поданої у рамках програми захисту викривачів корупції.

Як повідомляв 5.UA, спецпредставник Держдепу США Курт Волкер подав у відставку.

Попередній матеріал
Доба на Донбасі: ворог 26 разів порушив режим "тиші", цілив з озброєння БМП і гранатометів
Наступний матеріал
На Одещині відбудуться масштабні ракетні навчання – подробиці