Олександр Лукашенко
Олександр Лукашенко 5 канал / Час. Підсумки тижня

"Відправте їх в армію або на вулицю": Лукашенко закликав відраховувати студентів-протестувальників

  Читайте по-русски
  Хто вийшов на несанкціоновані акції, той втрачає право бути студентом, заявив самопроголошений президент

  Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко закликав відраховувати студентів, які виходять на мітинги проти його влади. Про це він заявив під час наради з підготовки шостих Всебілоруських народних зборів, передає "Українська правда".

  "Нікого не треба вмовляти: ні робітників, ні студентів, нікого. Ні лікарів, ні вчителів, ні держслужбовців. Зараз такий момент, коли кожен має вибирати в своєму житті тут дорогу, якою він буде рухатися. Не тільки він, а й діти. Не хочуть працівники працювати – не треба. Але їх одиниці, які не хочуть", – сказав Лукашенко.

  "Студенти прийшли вчитися – вчіться. Хто хоче, той хай вчиться. Хто вийшов, порушуючи закон, на несанкціоновані акції, він втрачає право бути студентом. Будь ласка, відправте їх, як я говорив, кого в армію, а кого на вулицю. Нехай ходять по вулиці. Але вони мають бути відраховані. Те саме і викладачі. Їх теж одиниці, але які гидко поводяться у вишах", – додав диктатор.

  Нагадаємо, білоруси приєднуються до загальнонаціонального страйку. Щонайменше дві сотні людей, які взяли в ньому участь, силовики сьогодні затримали. Громадяни відмовляються виходити на роботу та навчання через те, що Лукашенко не виконав ультиматуму Тихановської і не залишив свою посаду.

  Попередній матеріал
  Мережі АЗС в України взялися підвищувати ціни услід за "Приватом"
  Наступний матеріал
  Партія "ЄС" отримала більш як 100 посад голів ОТГ і буде представлена по Україні в радах усіх рівнів – Березенко
  Loading...