"Європейська Солідарність"
"Європейська Солідарність" eurosolidarity.org

Партія "ЄС" отримала більш як 100 посад голів ОТГ і буде представлена по Україні в радах усіх рівнів – Березенко

Читайте по-русски
Це єдина партія, яка представлена всюди – в обласних радах, міських радах обласних центрів, сказав керівник Штабу

Депутати від "Європейської солідарності" будуть представлені в усіх обласних радах, міських радах обласних центрів, у міських радах Кривого Рогу, Краматорська, Слов’янська, Старобільська і багатьох інших міст. Про це розповів перший заступник керівника Штабу партії "ЄС" Сергій Березенко, повідомляє прес-служба політсили.

"В середньому опрацьовано понад 80% протоколів по країні, і ми можемо стверджувати, що вже намітились певні тренди, які, очевидно, не будуть порушені при підрахунку 100% голосів", – зауважив він.

За його інформацією, "ЄС" проходить і створює фракції в усіх обласних радах України і в Києві. Представники партії створюють фракції в усіх міських радах усіх обласних центрів. Також "Європейська солідарність" проходить у міську раду Кривого Рогу, де утворить власну фракцію.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

У Краматорську "Євросолідарність" проходить із понад 7,7% голосів. Також політсила утворить фракцію в раді Слов’янська, який був звільнений ЗСУ від російських окупантів. "ЄС" на Луганщині проходить у Старобільську, який є одним із найбільш східних міст України, зазначив Березенко.

"До 9% "Європейська солідарність" набирає в Харківській, Полтавській і Чернігівській областях. Від 9 до 14% ми набираємо у більшості областей. Понад 14% маємо в Івано-Франківській, Тернопільській, Волинській і Рівненській областях. І понад 19% і вище ми маємо в Києві, Київській області, у Львові і Львівській області. У Львівській області – це понад 30%", – повідомив він.

Він додав, що порівняно з парламентськими виборами 2019 року, коли партія отримала перемогу тільки у Львівській області, на нинішніх виборах "ЄС" перемагає у п’яти регіонах України.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

"Щодо виборів у Київську міську раду, там пораховано 100% протоколів. "Європейська солідарність" набрала 20,29% голосів виборців. Київщина – 19,74%. Львівщина – 31,22% на даний момент, на ту кількість протоколів, які опрацьовано. Тернопільщина – 22,36% і Рівненська обласна рада – 18,77%", – прокоментував він.

За даними Березенка, "Європейська солідарність" уже отримала понад 100 голів ОТГ.

У Львові до другого туру виборів міського голови вийшов кандидат від "ЄС", голова обласного осередку Олег Синютка, якого підтримали 31,8% виборців, а також нинішній очільник міста Андрій Садовий з 39,8% голосів.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності" фото Європейська солідарність

"Різниця становить тільки 8%, тому боротьба у другому турі буде дуже серйозною, і ми сподіваємося на впевнену перемогу нашого кандидата", – зазначив перший заступник керівника Штабу.

За його словами, у Рівному у другий тур виходить Віктор Шакерзян з 19,4% голосів і кандидат від "Європейської солідарності" Олександр Третяк з 16,7%.

"Різниця в голосах до 3%, і ми прогнозуємо перемогу нашого кандидата Олександра Третяка і у місті Рівному в другому турі", – також сказав він.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

Березенко додав, що і в Сумах відбудеться другий тур виборів міського голови, до якого вийшов кандидат від "Євросолідарності" Вадим Акпєров. Він також зазначив, що на парламентських виборах 2019 року на Сумщині партія набрала 5,05%.

"Зараз набрала вже 11,03% – вдвічі більше, ніж ще рік тому. А наш кандидат, голова обласного осередку Вадим Акпєров набирає 16,1% на посаду Сумського міського голови. Чинний мер Лисенко – 43,5%. Також тут буде другий тур, побажаємо Вадиму Акпєрову перемоги", – сказав Сергій Березенко.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

Сергій Березенко розповів, що в Одесі після опрацювання понад 80% протоколів кандидат на посаду міського голови від партії Петро Обухов посідає третє місце і обходить на 1% кандидата від "Слуг народу" Олега Філімонова.

Дані "Європейської солідарності"
Дані "Європейської солідарності"eurosolidarity.org

"Європейська солідарність" випередила "Слугу народу" на виборах до міськради Харкова, де вже опрацьовано понад 80% бюлетенів – 8,13% набрала "Європейська солідарність" і 8,03% "Слуги". У Кривому Розі "ЄС" набрала понад 6%. Крім того, у Миколаївській області партія набирає 10,43% голосів і сформує свої фракції в усіх без винятку районних радах області.

Перший заступник керівника Штабу окремо подякував мешканцям Запоріжжя та Запорізької області, які віддали свої голоси за партію.

"У Запоріжжі ми наближаємось до 10%. Я думаю, що ми матимемо понад 10% до Запорізької обласної ради. Ми проходимо там майже всюди. Ми формуємо фракцію в Енергодарі, яку очолює в’язень Кремля, наш звільнений патріот Євген Панов", – розповів він.

"Європейська солідарність" є тією партією, яка об’єднує всю Україну, яка представлена в усіх обласних радах і це вже остаточно. Це єдина партія, яка представлена всюди – обласні ради, міські ради обласних центрів. Міські ради таких міст як Кривий Ріг, Краматорськ, Слов’янськ, Старобільськ і багато інших міст", – резюмував Березенко.

Попередній матеріал
"Відправте їх в армію або на вулицю": Лукашенко закликав відраховувати студентів-протестувальників
Наступний матеріал
Від російських авіаударів у Сирії загинуло щонайменше 56 осіб – правозахисники
Loading...