ukraineun.org

В ООН ухвалили резолюцію проти фінансування тероризму: про що йдеться в документі

  Читайте по-русски
  Терористичним організаціям хочуть обмежити доступ до законних підприємств та неурядових організацій, а також новітніх методів платежів

  Нову резолюцію, ініційовану Францією та спрямовану на обмеження всіх каналів фінансування терористичної діяльності, ухвалили в четвер, 28 березня, на засіданні Ради Безпеки ООН.

  Про це йдеться у повідомленні Центру новин ООН.

  "Незважаючи на досягнутий прогрес у боротьбі з фінансуванням тероризму, групи екстремістів і терористів постійно вдосконалюють свої методи поповнення скарбниці. Сьогодні члени Ради Безпеки ухвалили нову резолюцію, яка допоможе виявляти і припиняти всі ці "лазівки", – йдеться у повідомленні.

  Документ закликає обмежити використання терористичними організаціями законних підприємств та неурядових організацій, а також новітніх методів платежів, наприклад, передплачені картки або мобільні активи.

  У новому документі йдеться про необхідність виявляти всі канали фінансування тероризму та залучати до кримінальної відповідальності причетних. Крім того, Радбез настійливо рекомендував державам, які ще не зробили цього, створити підрозділи фінансової розвідки, підвищити транспарентність фінансових операцій, а також максимально ефективно використовувати потенціал Інтерполу.

  Відмінністю нинішньої резолюції від подібних документів, прийнятих раніше, є те, що РБ ООН об'єднав усі вимоги у єдиний проект і приділив особливу увагу новим проблемам, у тому числі інноваційним засобам фінансування терористичної діяльності.

  Попередній матеріал
  Противник гатив з мінометів і гранатометів: у 5-ти населених пунктах було неспокійно минулої доби
  Наступний матеріал
  У Держстаті повідомили, на скільки зросли зарплати українців – подробиці
  Loading...

  Обстріл Ізраїлю із Сектора Гази: Нетаньягу пообіцяв відповісти

  Тікають, ніби криси з корабля: за 2 місяці поліції здалися 10 бойовиків терористичної "ДНР"

  Працювали на розвідку РФ: СБУ викрила агентурну групу "Сапфір"

  У двох аеропортах та на залізничному вокзалі Лондона знайшли вибухівку: розпочато слідство

  Катастрофа MH17: 5 країн зголосилися фінансувати суд над винними

  СБУ затримала найманця ФСБ РФ: готував теракти під час президентських виборів