ivolunteer.org.il

В Ізраїлі після вакцинації зачиняють ковідні відділення – немає кого лікувати

  Читайте по-русски
  До завантажених ще місяць тому лікарень кілька днів поступають поодинокі пацієнти з коронавірусом

  У лікарнях Ізраїля зменшують кількість лікарняних ліжок, виділених під лікування хворих на коронавірус, а частина лікарень не приймає нових пацієнтів через їх відсутність. Про це повідомило агентство УНІАН.

  Жодного пацієнта з коронавірусом не прийняли 30 березня в лікарні "Рамбам" – ще місяць тому до неї щодня госпіталізували по 15 людей на день. Також не прийняли нових хворих лікарні міст Ашдод та Кфар-Саба.

  По одному хворому з підозрою на коронавірус надійшло до лікарень "Шиба" та "Бейлінсон".

  Одна з найбільш завантажених лікарень Ізраїлю – "Хадасса – Ейн-Керем", де раніше одночасно допомогу надавали 140 хворим, 30 березня прийняла тільки трьох нових пацієнтів.

  Згідно з даними МОЗ Ізраїлю, зараз в усіх лікарнях країни лікуються менш ніж 400 тяжкохворих – це майже втричі менше, ніж наприкінці січня, коли кількість тяжкохворих перевищувала 1100 людей.

  "У міру просування кампанії вакцинації знижується і кількість тяжкохворих. Кореляція між вакцинацією і зниженням кількості важкохворих очевидна", – запевняють місцеві медики.

  Нагадаємо, на ще на початку березня прем'єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу заявив, що країна майже перемогла коронавірус завдяки тотальному щепленню населення. Масова вакцинація людей в країні розпочалася ще у грудні минулого року.

  Попередній матеріал
  Ще в одному місті України посилюють карантин – транспорт працюватиме у визначені години
  Наступний матеріал
  Мінцифри спрямує 500 млн гривень на підключення ОТГ та держустанов до інтернету – Федоров
  Loading...