Wi-Fi роутер
Wi-Fi роутер Shutterstock

Мінцифри спрямує 500 млн гривень на підключення ОТГ та держустанов до інтернету – Федоров

  Читайте по-русски
  Держава дотуватиме невигідні для провайдерів проєкти, а установи обслуговуватимуться безкоштовно

  Найближчими місяцями Міністерство цифрової трансформації оголосить тендери на право підключення до інтернету об'єднаних територіальних громад на загальну суму в 500 млн гривень. Про це в інтерв'ю Tech.Liga.net повідомив очільник Мінцифри Михайло Федоров.

  "Ми хотіли отримати на це більше фінансування, але відстояли тільки 500 млн грн", – зазначив міністр.

  За його словами, реалізацією проєкту займатиметься окрема команда – до осені поточного року у Мінцифри планують створити карту об'єктів інфраструктури, на якій будуть відображені всі тендери та об'єкти участі.

  Федоров запевнив, що за її допомогою можна буде проконтролювати якість робіт та визначити, чи підключена до мережі відповідна установа.

  "Коли ми готувалися до цього проєкту, проаналізували попередній досвід і виявили, що були кейси, коли одна школа могла по 10 разів підключатися до інтернету "на папері". Тобто люди більше заробляли на цих проєктах, ніж дійсно вирішували питання доступу", – сказав міністр.

  Очільник Мінцифри зауважив, що в цьому проєкті держава дотуватиме невигідні для провайдерів підключення, а установи обслуговуватимуться безкоштовно, аби їм не доводилося шукати кошти для сплати провайдеру.

  Нагадаємо, 4 березня у Мінцифри розповіли, як проходить запис українців на вакцинацію від коронавірусу.

  Попередній матеріал
  В Ізраїлі після вакцинації зачиняють ковідні відділення – немає кого лікувати
  Наступний матеріал
  Скандал через російську вакцину "Супутник V": у Словаччині склав присягу новий прем'єр-міністр
  Loading...