Спецоперація у Білорусі
Спецоперація у Білорусі 5 канал

Україна розпочала переговори з Білоруссю щодо екстрадиції затриманих "вагнерівців"

  Читайте по-русски
  Київ наполягатиме на екстрадиції всіх осіб, які причетні до військових злочинів на тимчасово окупованій території, стверджують в ОП

  Україна розпочала консультації з Білоруссю щодо екстрадиції бойовиків приватної військової компанії "Вагнер", яких затримали напередодні. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Офісу президента, інформує "УНІАН".

  Українська сторона звернеться до Республіки Білорусь із клопотанням про екстрадицію бойовиків російської приватної військової компанії "Вагнер", яких підозрюють у військових злочинах на території Донбасу, з дотриманням усіх передбачених процедур.

  "Україна наполягатиме на екстрадиції всіх осіб, які причетні до військових злочинів на тимчасово окупованій території та щодо яких Служба безпеки України зібрала достатньо доказів. Уся світова спільнота вкрай негативно ставиться до злочинів проти миру та безпеки людства, тому дії вказаних осіб мають бути ретельно та належним чином розслідувані, а винні – покарані", – йдеться у повідомленні.

  Наразі тривають консультації з білоруською стороною.

  Нагадаємо, 29 липня працівники правоохоронних органів Білорусі затримали під Мінськом 32 бойовиків-іноземців. Ще одну людину затримали на півдні країни. Згодом стало відомо, що затриманими іноземцями виявилися громадяни Росії, які працюють у приватній військовій компанії "Вагнер". У Білорусі проти затриманих під Мінськом бойовиків російської ПВК "Вагнер" відкрили кримінальну справу про підготовку теракту.

  Попередній матеріал
  Венедіктова призначила радником колишнього генпрокурора Піскуна – подробиці
  Наступний матеріал
  Уроки в різний час: у Кабміні розповіли про навчальний процес із 1 вересня
  Loading...

  Леонід Кравчук в українській делегації ТКГ та бойовики "Вагнера" в Білорусі – "Інфовечір"

  Затримання "вагнерівців": у МЗС Білорусі пояснили, чому викликали посла України

  Затримання бойовиків "Вагнера": Україна і Білорусь домовились про спільне посилення кордонів

  СБУ подаватиме запит на екстрадицію затриманих у Білорусі "вагнерівців"

  Українське МЗС прокоментувало затримання російських бойовиків у Білорусі

  Білорусь посилює кордон із Росією – як саме