У Єгипті поновились слухання справи Хосні Мубарака

  Знову на лаві підсудних опинився колишній президент Єгипту - Хосні Мубарак. У Каїрі розпочалося перше у 2012-му році засідання у його кримінальній справі.
  Мубарака звинувачують у причетності до вбивства майже дев`яноста мітингарів упродовж революції в кінці січня - на початку лютого минулого року. Колишній глава держави, начебто, віддавав накази поліції стріляти у протестувальників бойовими набоями. Хосні Мубарака через слабке здоров`я везли до суду на гелікоптері та машині швидкої допомоги. На лаві підсудних також двоє його синів, колишній міністр внутрішніх справ та кілька офіцерів поліції. Сьогодні суд заслуховуватиме рапорти правоохоронців, які сторона захисту попросила оприлюднити на попередньому засіданні, 28-го грудня.

  Отман ель-Хегаві, юрист: "Адвокати Мубарака хочуть долучити до справи звіти поліції про масові заворушення, які тривали упродовж лютого минулого року. Ці рапорти, начебто, доводять, що мітингарі загинули внаслідок нещасних випадків, а не умисних дій правоохоронців".
  Попередній матеріал
  Спікер Арабського парламенту закликав відкликати спостерігачів із Сирії
  Наступний матеріал
  В країнах Азії тривають новорічні святкування
  Теги: