У Туреччині ховають загиблих від землетрусу (РОЗШИРЕНО)

  У Туреччині ховають загиблих від шестибального землетрусу, що стався напередодні. За останніми даними, стихія забрала життя 57 людей. Понад 70 - поранені.

  Через добу після підземних поштовхів у провінції Елазиг почали працювати екскаватори. Вони розбирають завали там, де уже точно немає людей. У найбільш постраждалих районах запровадили повномасштабну рятувальну операцію.

  Ерол Іненлі, представник місцевої влади: "Рятувальники не втрачали ані хвилини і рушили на допомогу, тільки-но отримали сигнал тривоги. Вони швидко прибули на місце події. Ми мали 330 наметів, 1000 ковдр і чималі запаси продовольства. Усе це оперативно роздали людям".

  Найбільше постраждало невеличке курдське селище Оксулар. Із дев`ятисот його мешканців загинули п`ятнадцятеро. Майже усі будинки в містечку - зруйновані. На місці діє оперативний штаб. Рятувальники продовжують шукати поранених, а Червоний хрест розгорнув санітарні намети і організував гаряче харчування для постраждалих.

  Есма Карадаг, постраждала: "Наша родина залишилася просто неба. Ми отримали намети, але навіть не змогли встановити їх. Усі замерзли і почуваються жахливо".

  Перші підземні поштовхи у 6-ть балів зафіксували у понеділок зранку на сході країни. Вони тривали кілька хвилин. Загинули - майже 60 людей. Багато з них просто не встигли вибігти із власних домівок. Стихія знищила шість невеликих поселень, в кількох мечетях впали мінарети. Останній потужний землетрус стався у Туреччині 1999-го року. Тоді загинули майже 18 тисяч людей.

  Попередній матеріал
  В Індонезії знищили одного з лідерів угруповання "Джемаа Ісламія"
  Наступний матеріал
  З наслідками руйнівного землетрусу бореться Чилі (РОЗШИРЕНО)
  Теги: