Берн, Швейцарія
Берн, Швейцарія travel.rambler.ru

У Швейцарії кожен четвертий дипломат РФ є шпигуном – розвідка країни

За офіційними даними, у Швейцарії працюють 83 російських дипломати. Однак місцеві журналісти кажуть про ще понад 60 осіб без акредитації

Розвідка Швейцарії вважає, що кожен четвертий російський дипломат, який працює в країні, є шпигуном. Про таке повідомляє Swissinfo, посилаючись на розслідування журналістів Le Matin Dimanche/Sonntagszeitung.

"Згідно конфіденційного звіту для швейцарського уряду, який базується на даних розвідки, кожен четвертий російський дипломат, що працює в Швейцарії є шпигуном", – зазначається у повідомленні.

При цьому, ще в березні Федеральна рада Швейцарії застерегла: чверть дипперсоналу неназваної держави є шпигунами. Нині місцеві розслідувачі встановили: йдеться про Росію. ЗМІ також інформують, що певні російські дипломати працюють виключно шпигунами, а деякі – на півставки.

Згідно з офіційними даними, у посольстві РФ у Берні, а також у консульствах в Цюріху, Лозані та Женеві працюють 83 російські дипломати. Принаймні, таку інформацію Москва надає Міністерству закордонних справ Швейцарії. Утім, журналісти-розслідувачі наголошують, що в Берні, зокрема, працюють 67 російських чиновників, які не мають акредитації.

Федеральна служба розвідки Швейцарії відмовилася коментувати журналістське розслідування.

Дивіться також фотогалерею: 

Як Путін затанцював на весіллі глави МЗС Австрії – ФОТО

Попередній матеріал
Президент Естонії прибирала сміття у міському парку Дніпра – яка причина
Наступний матеріал
"Для відсічі агресору": на Азовському морі до кінця року постане база ВМС України
Loading...