Україна – НАТО
Україна – НАТО прес-служба Президента України

У НАТО озвучили пропозиції щодо протистоянні гібридним операціям Кремля

  17 листопада в Канаді розпочалося чотириденне засідання 64-ї щорічної сесії Парламентської Асамблеї НАТО

  Британський парламентарій Лорд Джоплінг у своїй доповіді на Парламентській асамблеї НАТО, 64-та щорічна сесія якої відбувається у канадському Галіфаксі, запропонував низку конкретних пропозицій щодо посилення реакції євроатлантичної спільноти на гібридні операції Кремля. Про це повідомила голова Постійної делегації у ПА НАТО, народний депутат з фракції БПП Ірина Фріз на своїй сторінці у Facebook.

  "Головними пропозиціями для країн членів НАТО, які були виголошені у доповіді є: освітня політика, оскільки стійке, патріотичне суспільство є першою лінією оборони; посилення узгодженості та координації дій в рамках НАТО; підвищення стратегічної обізнаності між країнами членами-НАТО, з метою посилення зв’язків та координації дій спецпідрозділів серед країн-членів НАТО; боротьба з фейковими новинами та пропагандою; боротьба з дезінформацією та її російськими носіями; кіберзахист та інші", – написала вона.

  Як зазначила Фріз, доповідач звернув увагу на необхідність продовжувати зусилля, спрямовані на диверсифікацію імпорту енергоносіїв та сприяння енергоефективності, в тому числі, шляхом впровадження бачення Енергетичного Союзу ЄС. За її словами, Джоплін у своїй доповіді також наголосив: «Щоб обмежити простір для російської гібридної війни, необхідно вирішити проблему «сірих зон» у Східній Європі. Залишаючи східноєвропейські країни в невизначеному становищі, це причина для подальшої російської агресії та напружених стосунків із Заходом».

  "Грузія, Україна та Молдова, а також країни Західних Балкан, повинні мати чітку перспективу членства як в НАТО, так і в ЄС. Їхнє приєднання має базуватися виключно на запровадженні критеріїв їхнього членства", – процитувала Джоплінга голова Постійної делегації України у ПА НАТО.

  Нагадаємо, 17 листопада в Канаді розпочалося чотириденне засідання 64-ї щорічної сесії Парламентської Асамблеї НАТО. Українська делегація на цій сесії зверне увагу на ситуацію в окупованому Криму і на сході України, а також на загрозливу для Чорноморського та Середземноморського регіонів ситуацію в Азовському морі через агресивні дії Кремля.

  Попередній матеріал
  Парламентській асамблеї НАТО закликала Росію визнати відповідальність за збиття МН17 – подробиці
  Наступний матеріал
  В Атлантиці знайшли зниклу рік тому аргентинську субмарину – експерти назвали причину затоплення
  Теги:
  Loading...