Боїнг MH17
Боїнг MH17 5 канал

Парламентській асамблеї НАТО закликала Росію визнати відповідальність за збиття МН17 – подробиці

  Водночас, напередодні оприлюднили доповідь щодо протидії гібридним загрозам РФ

  Визнати відповідальність за катастрофу літака малайзійських авіаліній МН17 у небі над Донбасом закликали Росію у Парламентській асамблеї НАТО. Про це йдеться у проекті резолюції, яку планують затвердити під час засідання. Водночас, напередодні оприлюднили доповідь щодо протидії гібридним загрозам РФ. Вона стане основою для майбутньої резолюції Асамблеї.

  У документі, зокрема, йдеться і про важливість надання Томосу Україні. Автор пов'язує хакерські атаки, які здійснили росіяни на Вселенський патріархат, саме зі створенням в Україні єдиної помісної церкви, на яку вже не матиме впливу московський патріархат. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила голова постійної делегації України у Парламентській асамблеї НАТО Ірина Фриз.

  Водночас, вона зазначила, що врахують у резолюції правки української сторони. Зокрема, щодо ситуації в Азовському морі, де Росія, всупереч міжнародним документам, затримує кораблі. Ірина Фриз зазначила, - з квітня Федерація зупинили понад дві сотні суден. На думку української сторони, це черговий факт дестабілізації ситуації в регіоні, втручання в свободу судноплавства на території нашої держави. Проти доповіді виступила лише делегація Сербії. Решта представників її підтримали. Голосування за остаточний варіант резолюції відбудеться у понеділок.

  Попередній матеріал
  Клімкін на конференції в Канаді: Путін програв війну в Україні
  Наступний матеріал
  У НАТО озвучили пропозиції щодо протистоянні гібридним операціям Кремля
  Loading...