У Китаї український школяр скоїв суїцид через знущання вчителя
У Китаї український школяр скоїв суїцид через знущання вчителя lb.ua

У Китаї український школяр наклав на себе руки через знущання вчителя – що відомо

  Читайте по-русски
  У поліції матері загиблого сказали, що вона підписала дитині смертний вирок, коли поскаржилася на викладача директору

  6 вересня 2019 року в Шанхаї 13-річний українець Іван Лю скоїв суїцид. Він вистрибнув з 13-поверху, бо не витримав знущання вчителя. LB.ua поговорило з матір'ю загиблого Оленою Артеменко і дізналося деталі інциденту.

  На руці хлопця було написано "Жертва шанхайської освіти". Довести булінг щодо Івана з боку шкільного вчителя складно. Мати Івана розповіла, що в китайському законодавстві відсутня стаття "Доведення до самогубства".

  Жінка зізналася, після інциденту в поліції їй сказали, що коли вона поскаржилася на вчителя директору школи, то підписала дитині смертний вирок. За її словами, поліцейські не хотіли вказувати в протоколі факти, які підтверджують доведення до самогубства, але батько Івана змусив їх це зробити.

  Генеральний Консул України в Шанхаї Дмитро Пономаренко розповів, що консульська служба супроводжує справу. Крім того, вони зверталися до правоохоронців Шанхаю і КНР. Посольство України також звернулося до міністерства громадської безпеки КНР з проханням більш детально розслідувати всі обставини самогубства Івана Лю.

  Нагадаємо, на початку року в Україні почали карати за булінг. Будь-яке психологічне, фізичне, економічне чи сексуальне насильство каратиметься штрафами.

  Попередній матеріал
  Імпічмент Трампа: в США вже призначили перші публічні слухання – подробиці
  Наступний матеріал
  Антикорупційний суд зобов'язав НАБУ порушити справу проти Кличка – як пояснив
  Loading...