У Греції нова хвиля протестів

  У Греції - нові протести. Радикальні ліві партії та комуністи - проти меморандуму, підписаного урядом країни та Європейським Союзом. Греція упродовж трьох років отримає 110 мільярдів доларів в обмін на скорочення бюджетного дефіциту. Привід для демонстрації - прибуття до Афін представників МВФ. Вони привезли нові вимоги - впевнені мітингувальники.

  Понад 5 тисяч протестувальників зібралися біля грецького парламенту. Греки стурбовані можливим зростанням цін на пальне, підвищенням податків і подальшим змешенням фінансування медицини. Соціалістичний уряд Греції уже запровадив надзвичайно суворі реформи. Скоротили зарплати та пенсії, підвищили ПДВ, обмежили фінасування державних установ. Наступного року уряд планує вжити додаткових заходів заощадження. Проте, обіцяють, вони не вплинуть на зарплату, пенсії або податки. 

  Учасник протесту: "Якщо люди не вийдуть на вулиці, якщо не піднімуться з диванів і не вимагатимуть дій від уряду, на нас чекають ще важчі роки".

  Протестувальник пенсіонер: "Моя пенсія зменшилася, діти - не можуть знайти роботу. Майбутнє моїх дітей не оптимістичне. Я дуже стурбований тим, що відбувається".

  Попередній матеріал
  Ірландія погодилася на допомогу від ЄС
  Наступний матеріал
  У Луцьку відкрилася виставка алко-мінімалістики
  Теги: