У Луцьку відкрилася виставка алко-мінімалістики

  Алко-мінімалістика – таке захоплення у волинянина Сергія Деркача. Чоловік колекціонує алкогольні напої у мініатюрних пляшечках. Уже зібрав близько 400-т штук. Чоловік переконаний, його уподобання – теж мистецтво. І вперше свою колекцію представив на виставці у Луцьку.

  Пляшечки різних форм та розмірів, а в них усе, про що може лише мріяти шанувальник "зеленого змія": лікери, вина, горілка, проте найбільше - віскі, коньяків та бренді. Автор виставки жартує: коли порахував – вийшло 16-ть літрів. 

  Сергій Деркач, автор виставки: "Друзі дуже часто мені так жартома говорили: ти от не п’єш – алкоголь я практично не вживаю, - ти не п`єш і нема чого до тебе ходити. І мене зачепило. Побачив в магазині маленьку пляшечку. І так собі вирішив. Тепер в мене є все".

  40 країн світу представлені в алкогольних мініатюрах. Найбільше колекціонер пишається ось цим експонатом – коньяком, виготоволеним особисто для кубинського лідера Фіделя Кастро.

  Сергій Деркач, автор виставки: "Це французький коньяк, який виготовлений спеціальну під кубинську марку сигар, які є улюбленими сигарами Фіделя Кастро".

  Сергій каже - не побачив жодного байдужого до його експозиції. Хоча - знайшлося немало охочих і не лише помилуватися.

  Сергій Деркач, автор виставки: "Поки виставляв колекцію, то напевне разів зо двісті почув: Давай попробуємо, відкриємо, продегустуєм".

  Віднедавна Сергій не лише колекціонує, а й сам виготовляє мініатюрні алкогольні шедеври. У планах - створити цілу серію алкомініатюр. 

  Леся Валерієва, Віталій Денисенко, Луцьк, "5 канал"

  Попередній матеріал
  У Греції нова хвиля протестів
  Наступний матеріал
  У Варшаві показали офіційних талісманів Євро-2012
  Теги:
  Loading...